Kauno raj. SM - VHC Šviesa   0-1
KTU - KKSC Grifas   0-1
Daugiau

Tenkinomės tik sidabru

Sekmadienį pasibaigusiose LFF I lygos pirmenybėse tenkinomės sidabru - finale 16:19 (10:10) nusileidome čempionais tapusiems Kauno KTU rankininkams.

Po metų pertraukos vėl žaisime finale

Šeštadienį pusfinalyje 29:23 (21:10) nugalėjome Druskininkų SC-RK komandą ir po metų pertraukos vėl žaisime finale.

Finalo ketverto turnyras vyks Kaune

2010/2011 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybių finalo ketverto turnyras balandžio 30 - gegužės 1 dienomis vyks Kaune.

Iškovojome kelialapį į finalo ketverto turnyrą

Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse 35:25 (11:9) nugalėjome Šalčininkų "Sokol" ekipą ir vėl žaisime finalo ketverto turnyre.

Pralaimėjimas ir skaudi netektis Šalčininkėliuose

Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 31:35 (18:16) nusileidome Šalčininkų "Sokol" komandai ir praradome rezultatyviausią sezono žaidėją

2% Jūsų pajamų mokesčio Kauno FRK „Atletas“ klubui

Jūs galite prisidėti prie studentiškų futbolo ir rankinio klubų „Atletas“ pergalių.
Paskirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Kauno FRK „Atletas“ klubui. Tai nebus papildomos Jūsų išlaidos, o tik geros valios išreiškimas ir parama studentiškam „Atletui“, pasinaudojant Lietuvos Respublikos įstatymais!

Pergalingai pradėjome ketvirtfinalio seriją

Šeštadienį pirmosiose LRF ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse 35:27 (12:12) nugalėjome Šalčininkų "Sokol" ekipą.

Kauno mero taurės turnyre užėmėm trečią vietą

Sėkmingai savaitgalį išmėginome jėgas su Lietuvos rankinio lygos ekipomis ir "Kauno mero taurės" turnyre užėmėm trečią vietą.