Kauno raj. SM - VHC Šviesa   0-1
KTU - KKSC Grifas   0-1
Daugiau

Iškovojome kelialapį į finalo ketverto turnyrą

Antradienį trečiosiose LRF ketvirtfinalio rungtynėse namuose 35:25 (11:9) nugalėjome Šalčininkų "Sokol" ekipą ir, laimėję seriją iki dviejų pergalių 2-1, penktus metus iš eilės žaisime finalo ketverto turnyre.

8 įvarčiais prie pergalės prisidėjo Edgaras Gudaitis, 7 - Ovidijus Raišys, 6 (4 iš 7 m) - Ramūnas Ignatavičius, 5 - Aurimas Balčiūnas, 4 - Martynas Jankauskas ir Artūras Kuzma, 1 - Sigitas Ranonis.

Varžovų gretose sėkmingiausiai žaidė Raimundas Matuizo (7 įv.) ir Vytautas Tolstovas (6 įvarčiai).

Startinis jaudulys ir lyderio Armino Petrausko netektis darė savo ir, sužaidus aštuonias minutes, svečiai buvo priekyje 2:1. Tačiau po sėkmingo Tomo Švelpos žaidimo vartuose sekė spurtas 3:0 ir mes jau priekyje 5:2.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos taip ir pirmavome dviem trim įvarčiais - nepataikėme iš patogių padėčių, o vartuose nuo nemalonumų gelbėjo T. Švelpa, kuriam varžovai sugebėjo per rungtynes įmesti vos 3 septynių metrų baudinius iš devynių.

Antrajame kėlinyje dviejų įvarčių skirtumas laikėsi tik penkias minutes (14:12). Vėliau spurtavome 6:0 ir nutolome 20:12.

Didžiausiu - dvylikos įvarčių - skirtumu pirmavome 56-ą (33:21) ir 59-ą (35:23) minutę.

Vietas finalo ketverto turnyre jau anksčiau užsitikrino "Pasvalio", Druskininkų SC-RK ir Kauno KTU komandos.