Kauno raj. SM - VHC Šviesa   0-1
KTU - KKSC Grifas   0-1
Daugiau

Tenkinomės tik sidabru

Deja, nepavyko pakartoti 2008-ųjų pasiekimo ir antrąsyk klubo istorijoje iškovoti LFF pirmenybių auks.

Sekmadienį Kaune pasibaigusiose LFF I lygos pirmenybių finalo ketverto varžybų lemiamoje dvikovoje 16:19 (10:10) nusileidome KTU rankininkams.

8 įvarčius (1 iš 7 m.) lemiamoje dvikovoje į varžovų vartus įmetė Edgaras Gudaitis, 5 - Ramūnas Ignatavičius, 2 - Martynas Jankauskas, 1 - Aurimas Balčiūnas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Karolis Jankauskas, pelnęs net 10 (2 iš 7 m.) įvarčių.

Pirmąjį finalinio susitikimo įvartį tik ketvirtą minutę pelnė varžovai, tačiau, laimėję kitų devynių minučių atkarpą 4:1, tryliktą minutę išsiveržėme į priekį 4:2. Dar po trijų minučių jau priekyje KTU - 6:4, bet per pitas devynias minutes vėl spurtuojame 5:1 ir 25-ą minutę vėl esame priekyje dviem įvarčiais - 9:7. Deja, pirmąjį kėlinį sėkmingiau žaidžia varžovai, kurie iki pertraukos sugeba išlyginti rezultatą - 10:10.

Sužaidus dešimt minučių antrajame kėlinyje KTU pirmauja 13:12. Per kitas dešim minučių sugebame pakeisti rungtynių eigą, perimti iniciatyvą ir išsiveržti į priekį 16:14. Bet tai buvo viskas. Per likusias dešimt minučių įvarčius pelnė tik KTU rankininkai, iškovoję I lygos pirmenybių auksą.

"Džiaugiamės ir dėkojame vyrams už sidabro medalius. Jūs šaunuoliai! Finale kovojome iki 59 min., laimėjo komanda įmetusi 17 įvartį. Nuovargis ir traumos neleido puolime sužaisti sėkmingiau. Penkeri metai iš eilės finaliniame ketverte ir visada medaliai. Mes tuo didžiuojamės, nes pasiekiame nuolatiniu ir pastoviu darbu. Palyginus kitų komandų žaidėjų komplektacijas, jie galėtų daugiau pasiekti. Ačiū, vyrams!" - po finalo rungtynių vyrus gyrė komandos treneris Virginijus Giniūnas.

Sidabro medaliai be įvarčių autorių taip pat įteikti vartininkams Tomui Švelpai, Pauliui Maminskui ir Mantvydui Dabašinskui, žaidėjams Ovidijui Raičiui (finale nežaidė dėl mikrotraumos), Tomui Čeplikui, Sigitui Ranoniui, Justinui Vaičiūnui, Artūrui Kuzmai, Gediminui Grinevičiui, Kiprui Gužauskui, ketvirtfinalyje kelio raiščius nutraukusiam ir po operacijos finalo ketverto turnyre komandos daugams padėti negalėjusiam Arminui Petrauskui bei treneriams - Juozui Ališauskui ir Virginijui Giniūnui.