13 turas (2013-02-10)

13 turo statistika: (pagal LRF)

B grupė
Triuškinanti Šiaulių „Saulė-Liumenas“ pergalė
Šiaulių „Saulė-Liumenas“ komanda negailestingai sutriuškino Pasvalio „Rankininkas SM“ ekipą rezultatu 39:18. Jau po pirmojo kėlinio Šiaulių rankininkai turėjo solidžią persvarą prieš svečius iš Pasvalio (16:5).
Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Deividas Virbauskas – 8 įvarčiai. Prie pergalės Gabrielius Virbauskas prisidėjo 6 įvarčiais, Darius Jonaitis – 5.
Pasvalio „Rankininkas SM“ ekipoje Mantas Leimontas - 5 įvarčiai, Arivas Vaičeliūnas – 4.
Saldus Klaipėdos „Universitetas - Dragūnas“ kerštas
Klaipėdos „Universitetas-Dragūnas“ atsirevanšavo Kauno „KTU“ komandai ir nugalėjo daugiau nei įtikinamu rezultatu 24:13. Pirmosiose rungtynės Klaipėdos ekipa turėjo pripažinti kauniečių komandos pranašumą 35:22.
Klaipėdos komandoje rezultatyviausiai žaidė net keturi rankininkai, įmetę po 4 įvarčius, tai Aurimas Jotkevičius, Dovydas Daugšas, Vilius Vaišnoras ir Jonas Geryba.
Svečių komandoje Mindaugas Urbas pelnė 7 įvarčius.

Vilniasu VHC „Šviesa“ nepasigailėjo Alytaus rankininkų
Alytaus SRC „Almeida – Stronglasas“ namuose pasitiko svečius iš sostinės Vilniaus VHC „Šviesa“. Vilniaus rankininkai nepasigailėjo Alytaus ekipos ir nugalėjo ją 38:30. Vilniaus VHC „Šviesa“ po praeitą savaitę patirto pirmojo pralaimėjimo grįžo į pergalių kelią.
Alytaus SRC „Almeida – Stronglasas“ komandoje Deividas Krukauskas įmetė 13 įvarčių, penkis iš jų nuo septynių metrų linijos.
Vilniaus VHC „Šviesos“ ekipoje rezultatyviausias tapo Tadas Tumosas – 9 įvarčiai. Prie pergalės 8 įvarčius pridėjo Dainius Kliorė, Lukas Balbierius – 7.
„VGTU – SM Tauro“ pergalė
Panevėžio „Grifas“ namų aikštėje susitiko su svečiais iš Vilniaus „VGTU – SM Tauras“ ir patyrė pralaimėjimą 23:32 .Nepaisant pralaimėjimo Panevėžio komanda tvirtai įsitvirtinus antroje turnyrinės lentelės vietoje.
Panevėžio „Grifas“ komandos žaidėjas Mindaugas Butkauskas išvydo priešais save raudoną kortelę, nes tris kartus gavo 2-jų minučių nuobaudas.
Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Deividas Miškinis – 9 įvarčiai.
Vilniaus ekipoje po 6 įvarčius pelnė Erik Giliun ir Julius Šeibokas, Julius Galinauskas – 5.
„Sokol“ parklupdė SK „Molėtai“ ekipą
Molėtuose, vietos SK „Molėtai“ susitiko su Šalčininkų „Sokol“. Šalčininkų komanda svečiuose įveikė SK „Molėtai“ ekipą rezultatu 35:31. Ernest Antropik, 34 rungtynių minutę, buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga.
SK „Molėtai“ ekipoje rezultatyviausias buvo Edgaras Liešis, jis pelne 7 įvarčius. Matas Šeškus komandai pridėjo 6.
Nugalėtojų gretose rungtyniavęs Vytautas Tolstavas į varžovų vartus įmetė 8 įvarčius. Diskvalifikuotasis Ernest Antropik iki 34 rungtynių minutės spėjo pasižymėti 7 kartus.